Bostonas «Bruins» ar rezultatīvu uzvaru atgūst vadību NHL finālsērijā

Bostonas "Bruins"sestdien viesos ar 7:2 pārspēja Sentluisas "Blues" vienību un vēlreiz izvirzījās vadībā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijā, liecina NHL informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām Bostonas klubs ieguva 2:1 pārsvaru.

Jau pirmajā trešdaļā "Bruins" izvirzījās vadībā ar 3:0, bet otrā perioda sākumā guva arī ceturtos vārtus, pirms Sentluisas komanda spēja rezultāta starpību samazināt. Līdz pat spēles beigu svilpei Bostonas kluba pārsvars ne brīdi nebija mazāks par trim vārtiem.

Aizsargs Torijs Krugs uzvarētājiem izcēlās ar vārtu guvumu un trim rezultatīvām piespēlēm, pirmais Bostonas kluba vēsturē Stenlija kausa finālsērijas spēlē nopelnot četrus punktus.

Pirmajā Stenlija kausa finālspēlē Sentluisā kopš 1970.gada četrus vārtus "Bruins" guva skaitliskajā vairākumā. "Blues" vēl ne reizi mājās nav uzvarējuši finālsērijas spēlē. Pēc piektajiem ielaistajiem vārtiem Sentluisas vārtsargs Džordans Biningtons pirmo reizi sezonā tika nomainīts - otrā perioda vidū viņu aizstāja Džeiks Alens.

Sērijā nākamā spēle notiks pirmdien Sentluisā.