Bļugers un Girgensons piedzīvo zaudējumus NHL spēlēs

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” ceturtdien atspēlēja divu vārtu deficītu, bet tomēr pēcspēles metienos piedzīvoja zaudējumu pret Nacionālās hokeja līgas (NHL) pastarīti Detroitas „Red Wings” (3:4). Neveiksmi piedzīvoja arī Teodors Bļugers un Pitsburgas „Penguins”, kas ar 2:4 atzina tiešo konkurentu Tampabejas „Lightning” pārākumu, vēsta NHL.

Girgensons spēlēja teju 12 minūtes (11:54), no kurām nedaudz vairāk nekā divas (2:19) skaitliskajā mazākumā, kā arī vienu sekundi viņš uz ledus pabija arī vairākumā. Sev atvēlētajā laikā viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un divreiz pielietoja spēka paņēmienu. Girgensons maču noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Spēles pirmajā periodā divus vārtus Detroitas komandas labā guva Dilans Larkins, taču trešā perioda ievadā „Sabres” rezultātu izlīdzināja. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām atkal vadībā bija „Red Wings”, tomēr trešdaļas pēdējā minūtē Bufalo vienība atgrieza līdzsvaru tablo.

Pagarinājumā vārti netika gūti, taču pēcspēles metienu sērija beidzās jau pēc katras komandas diviem metieniem – „Red Wings” bija nekļūdīgi, savukārt „Sabres” pretinieku vārtus atslēgt nespēja.

Bufalo „Sabres” un Detroitas „Red Wings” spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Teodors Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:23), no kurām trīs minūtes (3:11) skaitliskajā mazākumā un 15 sekundes skaitliskajā vairākumā. Latvietis veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un izpildīja tikpat spēka paņēmienus. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Pirmā perioda vidū divus vārtus guva Tampabejas hokejisti. Kopš tā brīža viņi vadību vairs neatdeva, uz katru pretinieku vārtu guvumu atbildot ar savu.

Abos „Penguins” vārtu guvumos iesaistīts bija Jevgeņijs Malkins, kurš guva sezonas 17. vārtus un atdeva 39. rezultatīvo piespēli.

Pitsburgas „Penguins” un Tampabejas „Lightning” mača momenti

Pēc 53 spēlēm „Penguins” ar 71 punktu ieņem ceturto vietu NHL Austrumu konferencē. Par diviem punktiem vairāk ir Tampabejas klubam, kas aizvadījis par spēli vairāk. Savukārt „Sabres” ar 54 punktiem tikpat spēlēs ir 13. pozīcijā.

Vēlāk piektdien „Sabres” spēkosies ar Ņujorkas „Rangers”, bet sestdien gaidāms „Penguins” un Floridas „Panthers” duelis.