Bļugers un Girgensons asistē savu komandu uzvarētās NHL spēlēs

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 7:2 viesos apspēlēt Detroitas "Red Wings". Savas komandas uzvarā asistēja arī Zemgus Girgensons, kurš veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru pār Ņujorkas "Islanders" (5:3). Uzvaru izcīnīja arī Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks", kas ar 4:1 pieveica Čikāgas "Blackhawks", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Sharks" spēles rezultātu)

Bļugers asistēja pirmajā vārtu guvumā, palīdzot "Penguins" izvirzīties vadībā.

Bļugers izkārto partnera vārtu guvumu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvietis spēlēja 12 minūtes un 30 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:34) mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet atdeva rezultatīvu piespēli, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Kopumā šosezon Bļugers guvis deviņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles. Šī ir viņa rezultatīvākā NHL sezona karjerā.

Pitsburgas "Penguins" un Detroitas "Red Wings" spēles spilgtākie mirkļi

Tikmēr Girgensons rezultatīvu piespēli atdeva otrā perioda vidusdaļā, Bufalo vienībai panākot 4:1 pārsvaru.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Girgensons kopumā uz ledus pabija divpadsmit minūtes (12:21), no kurām 52 sekundes mazākumā un 38 sekundes vairākumā. Viņš veica vienu metienu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, un bloķēja divas pretinieku ripas. Spēli latvietis pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Šosezon Girgensons guvis desmit vārtus un astoņas reizes asistēja partneriem.

Bufalo "Sabres" un Ņujorkas "Islanders" mača zīmīgākas epizodes

Tikmēr Balcers spēlēja 13 minūtes (13:02), kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un saņēma divu minūšu noraidījumu. Liepājnieks spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Sanhosē "Sharks" un Čikāgas "Blackhawks" spēles momenti

Kopvērtējumā pingvīni ar 101 punktu 79 spēlēs ir septītajā vietā NHL Austrumu konferencē. "Sabres" ar 73 punktiem 80 mačos ir 11. vietā, uz "play-off" zonu jeb labāko astotnieku vairs nepretendējot. Izslēgšanas turnīrā neiekļūs arī "Sharks", kas 78 spēlēs iekrājusi 74 punktus, esot Rietumu konferences 13. vietā.