Bļugers un Balcers gūst vārtus komandu uzvarās, panākumu izcīna arī Merzļikins

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonu ar uzvaru sestdien sāka Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks", kas ar 4:3 pieveica Vinipegas "Jets". Ar precīzu metienu šajā spēlē izcēlās arī Balcers. Vārtus sestdien guva arī Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 5:2 pieveica Čikāgas "Blackhawks", savukārt Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:1 pieveicas Sietlas "Kraken", liecina NHL informācija.

Balcers ar vārtu guvumu atzīmējās trešā perioda sestajā minūtē, tobrīd panākot 4:2. Vēlāk izrādījās, ka šis bija uzvaru nesošais metiens.

Balcers gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā liepājnieks šajā spēlē uz ledus pabija 14 minūtes (14:36), no kurām pusotru minūti (1:26) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, divreiz pielietoja spēka spēli un maču noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Tikmēr citā spēlē Bļugers vārtus guva jau spēles piecpadsmitajā sekundē, kad ripa pēc nepārliecinošās vārtsarga darbības ieslīdēja "Blackhawks" vārtos.

Bļugers atklāj spēles rezultātu

Bļugeram šis bija otrais vārtu guvums sezonas trīs spēlēs.

Šajā mačā Bļugers uz ledus bija nepilnas 19 minūtes (18:45), no kurām gandrīz divas minūtes (1:47) skaitliskajā mazākumā. Viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu ripu un uzvarēja 60% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pitsburgas "Penguins" un Čikāgas "Blackhawks" spēles epizodes

Citā spēlē Merzļikina pārstāvētā "Blue Jackets" vien pagarinājumā ar 2:1 pieveica NHL sezonas jaunpienācējus Sietlas "Kraken". Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva soms Patriks Laine.

Merzļikins atvairīja 19 no 20 metieniem jeb 95%. Viņš arī tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Sietlas "Kraken" mača mirkļi

Jau ziņots, ka sestdienas agrajā spēlē Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 2:1 pēcspēles metienu sērija pieveica Arizonas "Coyotes".

Sezonu latviešu pārstāvētās komandas iesākušas ļoti veiksmīgi. "Penguins" pēc trim spēlēm ar pieciem punktiem ir pirmajā vietā NHL Austrumu konferencē. Pozīciju zemāk ar četriem punktiem divās spēlēs ir Merzļikina "Blue Jackets". Arī "Sabres" uzvarējuši abās pirmajās spēlēs un ieņem 5. vietu Austrumos. Savukārt "Sharks", kas aizvadījusi tikai vienu spēli, ir septītie NHL Rietumu konferencē.

Visas latviešu pārstāvētās komandas nākamās spēles aizvadīs otrdien - Bufalo "Sabres" uzņems Vakūveras "Canucks", "Sharks" viesosies pie Monreālas "Canadiens", "Penguins" savu skatītāju priekšā spēlēs ar Dalasas "Stars" un "Blue Jackets" izbraukumā spēkosies ar Detroitas "Red Wings".