Bļugers un Balcers asistē partneriem Amerikas hokeja līgā

Piektdien Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Teodors Bļugers, palīdzot Vilksberas/Skrentonas „Penguins” ar 5:3 pieveikt „Wolf Pack”. Arī Rūdolfs Balcers vienu reizi asistēja partneriem, taču viņa pārstāvētā vienība piedzīvoja zaudējumu, vēsta AHL.

Bļugers komandai palīdzēja gūt uzvaras vārtus mačā pēdējā trešdaļā, realizējot vairākumu. Pats latvietis mačā atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Citā mača Balcera „Senators” ar 4:5 piekāpās Sirakjūzas „Crunch”. Balcers izpildīja arī divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderību +1.

Tikmēr Matīsa Kivlenieka Klīvlendas „Monsters” ar 7:6 pārspēja Toronto „Marlines”. Latvijas vārtsargs laukumā devās sākuma sastāvā, taču otrās trešdaļas beigās tika nomainīts, kad īsā laika posmā mājinieki guva trīs vārtus pēc kārtas.