Bļugers rezultatīvs «Penguins» uzvarā; «Blue Jackets» bez Merzļikina cieš smagu zaudējumu

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē sestdien ar 3:0 uzvarēja Dalasas “Stars”, savukārt Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” ar latvieti uz rezervistu soliņa ar 4:7 piekāpās Filadelfijas “Flyers”, liecina organizatoru informācija.

Mačā starp “Penguins” un “Stars” Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 2 sekundes, izdarot trīs metienus pa vārtiem, izdarīja rezultatīvu piespēli, nopelnot rezultativitātes punktu, uzvarēja 50% no iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Visi trīs vārti šajā spēlē tika gūti trešajā trešdaļā, un to autori Dominiks Kahuns, Braiens Rasts un Brendons Tanevs.

“Penguins” ar 14 punktiem 12 spēlēs ierindojas NHL Austrumu konferences sestajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien pret Filadelfijas “Flyers”.

Tikmēr graujošu neveiksmi piedzīvoja Kolumbusas “Blue Jackets” spēlē pret “Flyers”. Merzļikinam sēžot uz rezervistu soliņa, somu vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 39 no 45 metieniem. Septītos vārtus “Flyers” guva, kad Kolumbusa nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Kolumbusas vienība šobrīd ar 12 punktiem, kas sakrāti 11 spēlēs, atrodas Austrumu konferences 11. pozīcijā. Nākamo spēli Merzļikina pārstāvētā vienība aizvadīs trešdien, tiekoties ar Edmontonas “Oilers”.