Bļugers rezultatīvi piespēlē «Penguins» zaudējumā Girgensona pārstāvētajai «Sabres»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubiem gatavojoties sezonas sākumam, Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien ar 2:3 viesos pārbaudes spēlē piekāpās Bufalo "Sabres" ar Zemgu Girgensonu sastāvā, liecina NHL informācija.

Bļugers laukumā bija 15 minūtes (15:28), divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Savukārt Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:18), pa vārtiem meta vienu reizi un izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī bloķēja vienu metienu, nopelnot neitrālu lietderības rādītāju.

"Sabres" pirmajās divās trešdaļās ieguva 3:0 pārsvaru, kas pēdējā periodā saruka līdz minimumam, lai gan pretiniekiem sastāvā nebija vairāku pieredzējušu veterānu. Vils O'Neils pēc Bļugera piespēles guva "Penguins" pirmos vārtus, bet trīsarpus minūtes līdz spēles beigām rezultatīvs bija aizsargs Jūso Rikola. Uzvarētājiem ar vārtiem un rezultatīvu piespēli divus rezultativitātes punktus iekrāja Vladimirs Sobotka.

Pirmo reizi kopš 2013.gada Bufalo klubs ir guvis uzvaras abās pirmajās pirmssezonas spēlēs.