Bļugers pirmoreiz gūst divus vārtus NHL spēlē, kļūst par mača pirmo zvaigzni

Teodors Bļugers pirmdien guva divus vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" izbraukumā Ņujorkā ar 5:2 pārspēja vietējo "Rangers", liecina  (NHL) informācija. Latvijas uzbrucēju un sezonas debitantu atzina par spēles pirmo zvaigzni.

Bļugers pirmo reizi NHL karjerā izcēlās ar diviem precīziem metieniem, gūstot spēlē pēdējos divus vārtus otrajā un trešajā periodā. Laukumā Bļugers bija 15 minūtes (14:42), trīsreiz meta pa vārtiem un izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Teodora Bļugera divi vārtu guvumi

"Penguins" nonāca iedzinējos ar 0:2, bet spēja turpināt ar pieciem iemestiem vārtiem pēc kārtas, nostiprinot izredzes regulārās sezonas izskaņā piedalīties cīņā par Stenlija kausu.

Pitsburgas kluba ceturtos vārtus Bļugers guva, "Penguins" spēlējot mazākumā septiņas minūtes pirms otrā perioda beigām. Savukārt pēdējās trešdaļas 8.minūtē viņš panāca 5:2 un "Rangers" neveiksmīgi centās apstrīdēt vārtu guvumu, apgalvojot, ka bijusi aizmugure.

"Mēs zinājām, ka mums ir jauda atgriezties šādās spēlēs," Bļugeru citēja NHL. "Ne pirmo reizi mēs šādi nonācām iedzinējos, tādēļ nezaudējām dūšu. Turpinājām viens otru dzīt uz priekšu un atgriezāmies spēlē."

Savukārt Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien izbraukumā ar 1:3 zaudēja Ņūdžersijas "Devils" vienībai. Girgensons laukumā bija 12 minūtes (12:20), vienreiz meta pa vārtiem un nodrošināja neitrālu lietderības rādītāju.

Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs jau otrdien Otavā pret "Senators", bet "Penguins" nākamie pretinieki piektdien mājās būs Nešvilas "Predators".

Ar 75 spēlēs iekrātu 71 punktu "Sabres" ieņem 12.vietu Austrumu konferencē. Izredzes uz dalību izslēgšanas turnīrā nostiprinājušie "Penguins" Austrumos ieņem 6.vietu ar 95 punktiem 77 spēlēs.

Girgensons sezonā 66 spēlēs ir guvis četrus vārtus un izcēlies ar 12 rezultatīvām piespēlēm. Turpretim Bļugera rēķinā 23 spēlēs ir seši iemesti vārti un četras piespēles.