Bļugers NHL sezonu atklāj ar vārtu guvumu un uzvaru

Latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas atklāšanas spēlē otrdien atzīmējās ar vārtu guvumu, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 6:2 pieveikt pēdējo divu gadu čempionus Tampabejas "Lightning", liecina NHL informācija.

Vārtus Bļugers guva piecas minūtes pirms spēles laika beigām, pārtverot pretinieku ripu un raidot to neaizsargātos "Lightning" vārtos. Tobrīd rezultāts kļuva 4:1.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvietis kopumā spēlēja 16 minūtes (16:22), no kurām 54 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 33% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Spēles spilgtākās epizodes

Nākamā spēle "Penguins" paredzēta ceturtdien pret Floridas "Panthers".

NHL šosezon paredzēts starts četriem latviešiem. Ceturtdien pirmo spēli aizvadīs arī Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" un Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets". Savukārt sestdien sezonas pirmā spēle plānota Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Sanhosē "Sharks".