Bļugers izkaujas «Penguins» uzvarētā spēlē

Latvijas hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 2:1 uzvarēja Anaheimas “Ducks”, liecina organizatoru informācija. Tikmēr pats Bļugers, aizstāvot savu komandas biedru, iesaistījās kautiņā un nopelnīja 17 soda minūtes.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja četros no astoņiem iemetieniem. Otrajā trešdaļā Tedijs iesaistījās kautiņā, par kuru nopelnīja 17 soda minūtes.

Spēles rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Sidnijs Krosbijs, izvirzot “Penguins” vadībā, bet Ondrejs Kase rezultātu izlīdzināja. Trešajā trešdaļā Džeiks Gincels guva uzvaras vārtus.

“Penguins” vienība četrās aizvadītajās spēlēs sakrājusi četrus punktus, NHL Austrumu konferencē ierindojoties pieticīgajā desmitajā vietā.