Sadaļas Sadaļas

Bļugers izkārto «Penguins» uzvaru pagarinājumā; «Blue Jackets» zaudē pēcspēles metienos

Teodors Bļugers otrdien atdeva kārtējo rezultatīvo piespēli, veicinot Pitsburgas "Penguins" uzvaru pagarinājumā pār Vašingtonas "Capitals" (3:2). Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" rezultatīvā spēlē ar 5:6 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Čikāgas "Blackhawks". Elvis Merzļikins šajā spēlē palika ārpus pieteikuma, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers asistēja Pitsburgas uzvaras vārtos pagarinājuma otrajā minūtē. Latvietis pārveda ripu pāri laukumam un atdeva piespēli tieši pa metienam Kasperi Kapanenam, kurš ar vienu pieskārienu to trieca vārtos.

Bļugers izkārto "Penguins" uzvaras vārtus

Šosezon Bļugers 17 spēlēs jau ticis pie 11 rezultativitātes punktiem – viņa kontā astoņas rezultatīvas piespēles un trīs vārtu guvumi.

Šajā spēlē latvietis spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:49), no kurām teju divas (1:52), skaitliskajā mazākumā. Bļugers izpildīja divus metienus, vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 75% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pitsburgas "Penguins" un Vašingtonas "Capitals" spēles zīmīgākie mirkļi

Tikmēr citā spēlē Kolumbusas vārtus sargāja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 29 no 34 metieniem jeb 85,3%.

Rezerves vārtsargs šajā mačā bija Matīss Edmunds Kivlenieks, jo Merzļikins iepriekšējā spēlē guva ķermeņa augšdaļas savainojumu.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Čikāgas "Blackhawks" mača svarīgākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā Kolumbusas komanda ar 21 punktu 20 spēles atrodas soli aiz izslēgšanas spēļu sliekšņa jeb NHL Centrālās divīzijas piektajā pozīcijā. Savukārt "Penguins" ar 21 punktu 17 spēlēs ir trešie NHL Austrumu divīzijā.

Ceturtdien "pingvīni" atkārtoti tiksies ar "Capitals", kamēr "Blue Jackets" vēlreiz spēlēs ar "Blackhawks".