Bļugers iemet Pitsburgas «Penguins» uzvaras vārtus spēlē pret «Blues»

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers trešdien guva spēlē uzvaru nesušos vārtus, palīdzot Pitsburgas "Penguins" mājās ar 3:0 uzveikt Stenlija kausa īpašniekus Sentluisas "Blues", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Bļugers guva sezonā trešos vārtus, bet Pitsburgas klubam izdevās revanšs par zaudējumu abu komandu iepriekšējā mačā.

Par mača trešo zvaigzni atzītais Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:27), divreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja piecos no 17 iemetieniem. Bļugera lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

Teodors Bļugers ievirza ripu Sentluisas "Blues" vārtos

Rezultātu Bļugers atklāja jau 39 sekundē, vārtu priekšā no gaisa pielabojot Markusa Petersena no zilās līnijas mesto ripu. Otrajā trešdaļā Stefans Noesens divkāršoja "Penguins" pārsvaru, bet trešajā periodā Aleksandrs Gaļčeņuks iemeta trešos vārtus. Tristans Džarijs uzvarētāju vārtos atvairīja 28 metienus, palīdzot Pitsburgas klubam mājās gūt jau devīto uzvaru pēc kārtas.

Spēlējot trešajā uzbrucēju maiņā, Bļugers guva pirmos vārtus kopš 22.oktobra. "Penguins" treneris Maiks Salivans pēc mača uzteica Tediju par labu sniegumu, norādot, ka Latvijas uzbrucējs ne tikai guva pirmos vārtus, bet paveica laukumā arī daudz ko citu.

"Penguins" arī iepriekšējo spēli aizvadīja pret "Blues", viesos Sentlūisā zaudējot ar 2:5. Nākamā spēle Pitsburgas klubam būs piektdien mājās pret Arizonas "Coyotes".