Bļugers gūst vārtus «Penguins» zaudējumā, Girgensona «Sabres» turpina uzvarēt

Teodors Bļugers trešdien izcēlās ar sezonā savu otro vārtu guvumu, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 2:4 Floridā zaudēja vietējai "Panthers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē. Savukārt Zemgus Girgensons netika pie rezultativitātes punktiem spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" mājās ar 4:3 pagarinājumā uzveica Sanhosē "Sharks", liecina NHL informācija.

Otrās trešdaļas vidū Bļugers izrāvienā ar Džeku Gencelu pret vienu aizsargu atjaunoja neizšķirtu 1:1, taču vēl līdz pēdējam pārtraukumam Deniss Malgins atguva vadību "Panthers". Pēdējā trešdaļā Žonatans Iberdo mājinieku pārsvaru nostiprināja ar trešajiem vārtiem un viesi vairs spēja tikai rezultāta starpību samazināt ar Patrika Hornkvista metienu.

Teodors Bļugers gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:04), vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja sešos no 10 iemetieniem, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Savukārt Girgensons līgas līderu uzvarētajā mačā laukumā bija 12 minūtes (11:45), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Bufalo "Sabres" - Sanhosē "Sharks" spēles epizodes

"Sabres" uzvaru pagarinājumā nodrošināja Džeks Aikels, kam tas bija otrais precīzais metiens spēlē.

"Penguins" izbraukuma turpinājumā nākamo spēli aizvadīs jau trešdien pret Tampabejas "Lightning", savukārt "Sabres" dienu vēlāk spēlēs Ņujorkā pret "Rangers".