Bļugers gūst uzvaras vārtus Pitsburgas «Penguins» spēlē pret «Oilers»

Atgriežoties Pitsburgas "Penguins" sastāvā pēc vienas izlaistas spēles, Teodors Bļugers trešdien guva uzvaras vārtus mačā, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs ar 3:1 mājās pārspēja Edmontonas "Oilers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers otrā perioda 7.minūtē izvirzīja "Penguins" vadībā ar 2:1. Izslidojis vārtu priekšā,  Bļugers saņēma teicamu piespēli no Krisa Letanga un nekļūdīgi trāpīja Miko Koskinena sargātajā cietoksnī.

Teodora Bļugera vārtu guvums

Laukumā Bļugers bija 14 minūtes (13:42), vienu reizi meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus.

Leons Draizaitls pirmajā trešdaļā izvirzīja vadībā viesus, taču "Oilers" tas bija vienīgais vārtu guvums. Laukuma saimniekiem izlīdzinājumu otrā perioda sākumā panāca Braiens Rasts, savukārt uzvaru minūti pirms mača beigām "Penguins" nostiprināja Džareds Makans, trāpot tukšos vārtos. Konors Makdeivids otrajā trešdaļā "Oilers" nerealizēja soda metienu.

Bļugers NHL debijas sezonā septiņās spēlēs ir iemetis trīs vārtus un vienu reizi rezultatīvi piespēlējis, nopelnot četrus rezultativitātes punktus.

Pitsburgas klubs ar 57 spēlēs gūtiem 67 punktiem ir 8.vietā Austrumu konferencē un nākamo spēli aizvadīs sestdien mājās pret Kalgari "Flames".