Bļugers gūst sezonas septītos vārtus, palīdzot «Penguins» gūt minimālu panākumu

Ar sezonas septītajiem vārtiem svētdien atzīmējās Latvijas hokejists Teodors Bļugers, kurš palīdzēja Pitsburgas „Penguins” atspēlēties no 0:3 un ar 4:3 pieveikt spēcīgos Bostonas „Bruins”, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Bļugera septītie vārti vienā sezonā ir jauns sportista rekords NHL.

Bļugers vārtus guva otrā perioda ievadā pēc elegantas Sidnija Krosbija piespēles, tobrīd panākot 2:3.

Latvietis precīzs bija uzreiz pēc atgriešanās laukumā no noraidīto spēlētāju soliņa. Bļugers uzreiz pēc nākšanas laukumā palīdzēja komandai iesākt uzbrukumu centrālajā zonā, pēcāk saņemot piespēli atpakaļ vārtu priekšā. Šādu izdevību viņš garām nelaida, gūstot komandas otros vārtus.

Bļugers gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šajā mačā latvietis spēlēja 17 minūtes (17:32), no kurām 49 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš četras reizes meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Viņš arī saņēma divu minūšu noraidījumu. Bļugers bija laukumā arī komandas trešajā vārtu guvumā, spēli noslēdzot ar lietderības rādītāju +2.

Nedaudz vairāk nekā divas minūtes viesiem bija nepieciešamas, lai gūtu jau divus punktus. Trešdaļas izskaņā „Bruins” panāca jau 3:0, tomēr drīz vien mājinieki vienus vārtus atguva. Otrā perioda pirmajā minūtē Bļugers atstatumu samazināja līdz minimumam, savukārt pēdējā perioda ievadā „Penguins” jau panāca līdzsvaru uz tablo, kam sekoja arī uzvaras vārti.

Pitsburgas „Penguins” un Bostonas „Bruins” spēles momenti

Abas komandas tikās arī ceturtdien, toreiz ar 4:1 uzvarot Bostonas klubam.

Bļugers šosezon guvis jau septiņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. Pagājušajā sezonā latvietis paspēja sešas reizes pārspēt pretinieku vārtsargu, toties partneriem viņš asistēja četras reizes. Jāpiebilst gan, ka savā pirmajā NHL sezonā viņš spēlēja vien 28 spēlēs.

Pēc 49 spēlēm „Penguins” ar 67 punktiem ieņem otro vietu NHL Austrumu konferencē. Par vienu punktu ir vairāk „Bruins”, kas arī aizvadījuši par spēli vairāk. Savukārt 71 punktu ir sakrājusi Vašingtonas „Capitals”, kas ir līgas līdere.

Nākamo spēli „Penguins” otrdien viesos aizvadīs pret Filadelfijas „Flyers”.