Bļugers gūst «Penguins» vienīgos vārtus, Girgensonam rezultatīva piespēle

Teodors Bļugers svētdien guva Pitsburgas "Penguins" vienīgos vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētais klubs savā laukumā ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Filadelfijas "Flyers". Savukārt Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli mačā, kurā Latvijas uzbrucēja klubs Bufalo "Sabres" mājās ar 4:3 pēcspēles metienos pārspēja Sentluisas "Blues" un pārtrauca septiņu neveiksmju sēriju, liecina NHL informācija.

Bļugers trešā perioda trešajā minūtē ar precīzu plaukstas metienu atklāja rezultātu, tomēr 19 sekundes pirms pamatlaika beigām Džeimss van Rīmsdaiks panāca neizšķirtu, bet četras sekundes pirms papildlaika noslēguma uzvaras vārtus "Flyers" guva Šons Kuturjē.

"Penguins" - "Flyers" spēles apskats

Par mača trešo zvaigzni atzītais Bļugers spēlēja 11 minūtes (11:26), divreiz meta pa vārtiem un izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Savukārt Girgensons laukumā bija 13 minūtes (13:16), pa vārtiem nemeta, bet nodrošināja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Zemgus asistēja Johanam Larsonam, kurš mača septītajā minūtē atklāja rezultātu. Otrā perioda vidū "Sabres" bija vadībā ar 3:1, tomēr pārsvaru nenoturēja, uzvaru vēlāk nodrošinot pēcspēles metienos.

Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs trešdien savā laukumā pret Toronto "Maple Leafs", bet "Penguins" nākamie pretinieki izbraukuma spēļu sākumā otrdien būs Karolīnas "Hurricanes".

Ar 72 spēlēs iekrātu 71 punktu "Sabres" ieņem 12.vietu Austrumu konferencē. Reālākas izredzes uz dalību izslēgšanas turnīrā ir "Penguins", kas austrumos ieņem 6.vietu ar 73 spēlēs iekrātiem 88 punktiem.

Girgensons sezonā 63 spēlēs ir guvis četrus vārtus un izcēlies ar 12 rezultatīvām piespēlēm. Turpretim Bļugera rēķinā 19 spēlēs ir četri iemesti vārti un trīs piespēles.