Bļugers atgriežas ar rezultatīvu piespēli, «Penguins» uzvar

Pirmo spēli pēc traumas izdziedēšanas svētdien aizvadīja Teodors Bļugers, kurš palīdzēja Pitsburgas "Penguins" ar 5:2 pieveikt Ņūdžersijas "Devils". Bļugeram šī bija pirmā spēle pēc 13 maču pārtraukuma, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers jau spēles trešajā minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Ātrajā pretuzbrukumā latvietis veica metienu, kas tika bloķēts, taču ripa nonāca pie "Penguins" spēlētāja, kas to nogādāja vārtos.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvietis uz ledus pabija 13 minūtes un 44 sekundes, no kurām minūti un astoņas sekundes skaitliskajā mazākumā. Šajā laikā viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, veica vienu metienu un bloķēja vienu pretinieku raidījumu pa vārtiem. Tāpat Bļugers uzvarēja 43% iemetienu, kuros piedalījās. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

Spēles spilgtākās epizodes

Pitsburgas komandai šī bija trešā uzvara pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Pingvīni" ar 56 punktiem 42 spēlēs ir trešie NHL Austrumu divīzijā. Par diviem punktiem vairāk ir Ņujorkas "Islanders" un Vašingtonas "Capitals".

Nākamo spēli Bļugera vienība ceturtdien aizvadīs pret Filadelfijas "Flyers".