Bļugers ar vārtu guvumu kaldina «Penguins» panākumu; pārtrūkst Merzļikina uzvaru sērija

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien izcēlās ar vārtu guvumu, tādējādi veicinot Pitsburgas "Penguins" uzvaru pret Floridas "Panthers" ar 3:2. Savukārt citā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mačā pārtrūka Elvja Merzļikina astoņu uzvaru sērija, jo viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:2 piekāpās spēcīgajai Kolorado "Avalanche", vēsta NHL.

Bļugeram šis bija astotais vārtu guvums šosezon.

Latviešu hokejists ar vārtu guvumu izcēlās pirmā perioda vidū, kad pirmais reaģēja uz atlēkušos ripu pretinieku vārtu priekšā. Šādu iespēju Bļugers garām nelaida, tobrīd panākot 2:0.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers šajā mačā izcēlās arī ar lielu spēles laiku. Latvietis uz ledus pabija 20 minūtes (20:04), no kurām trīsarpus minūtes (3:34) skaitliskajā mazākumā. Kopumā Bļugers šajā mačā izpildīja trīs metienus, vienu reizi pielietoja spēka spēli un bloķēja divus metienus. Viņš spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Pitsburgas "Penguins" - Floridas "Panthers" spēles momenti

Savukārt citā mačā Merzļikins atvairīja 20 no 22 metieniem jeb 90,9%.

Abus vārtus Merzļikins ielaida trešajā periodā, tādējādi pārtrūka viņa 174 minūšu un 40 sekunžu sausais periods, kas ir viens no ievērojamākajiem "Blue Jackets" vēsturē.

Iepriekš latviešu hokeja vārtsargs prata uzvarēt astoņās spēlēs pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Kolorado "Avalanche" spēles momenti

Pitsburgas "Pingvīni" 54 spēlēs iekrājuši 73 punktus, kas pašlaik dod 4. vietu NHL Austrumu konferencē. Pozīciju zemāk ar 69 punktiem 56 spēlēs ir "Blue Jackets".

Nākamajā spēlē pirmdien "Blue Jackets" tiksies ar konferences trešo spēcīgāko vienību Tampabejas "Lightning". Savukārt dienu vēlāk ar šo pašu vienību spēlēs "Penguins".