Bļugers ar vārtiem mazākumā veicina «Penguins» panākumu

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien atzīmējās ar gūtiem vārtiem, spēlējot skaitliskajā mazākumā. Viņa pārstāvētā "Penguins" ar 4:2 pieveica Ņujorkas "Rangers". Tikmēr citā spēlē iepriekš traumētais Elvis Merzļikins bija mača pieteikumā, taču palika rezervē. Viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:4 zaudēja Floridas "Panthers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers vārtus guva otrā perioda ievadā, tobrīd Pitsburgas komandai pirmo reizi izvirzoties vadībā (2:1).

Bļugers mazākumā gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugeram tie bija ceturtie gūtie vārti šosezon. Tāpat viņš sezonas 25 spēlēs iekrājies deviņas rezultatīvas piespēles.

Šajā spēlē latvietis spēlēja 15 minūtes un 37 sekundes, no kurām divas minūtes (2:17) skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja divus metienus, bloķēja divas ripas un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju. Tāpat latvietis uzvarēja 64% iemetienu.

Bļugers tika atzīts par mača trešo zvaigzni.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Rangers" spēles spilgtākie mirkļi

Tikmēr citā spēlē ierindā atgriezies Merzļikins, kurš iepriekš izlaida vairākas spēles muguras savainojuma dēļ. Lai gan latvietis vēl vārtos nestājās, sagaidāms, ka drīzumā viņš dosies laukumā arī oficiālā mačā.

"Blue Jackets" vārtus šajā spēlē sargāja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 29 no 32 metieniem jeb 90,6%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Floridas "Panthers" mača zīmīgākie momenti

Sezonas kopvērtējumā Kolumbusas vienība ar 25 punktiem 27 spēlēs atrodas piektajā vietā NHL Centrālajā divīzijā, kamēr "Penguins" ar 31 punktu 25 spēlēs pakāpušies uz trešo vietu NHL Austrumu divīzijā.

Ceturtdien "pingvīni" spēkosies ar Bufalo "Sabres",  savukārt "Blue Jackets" atkārtoti spēlēs ar Floridas klubu.