Bļugers ar rezultatīvu piespēli palīdz «Penguins» gūt panākumu pret «Rangers»

Ceturto rezultatīvo piespēli šosezon sestdien atdeva Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 5:4 pagarinājumā pārspēja Ņujorkas "Rangers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Pitsburgas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Bļugers spēlēja 14 minūtes (14:24), no kurām teju četras (3:58) skaitliskajā mazākumā. Latvietis atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, vienu metienu, vienu spēka paņēmienu un 50% uzvarētu iemetienu. Bļugers spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Teodors asistēja "Penguins" otrajā vārtu guvumā, pirmā perioda pēdējā minūtē Pitsburgas klubam izvirzoties vadībā ar 2:1.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Līdz šim deviņās aizvadītajās spēlēs latviešu uzbrucējs ticis pie sešiem rezultativitātes punktiem - divi gūti vārti un četras rezultatīvas piespēles.

Uzvaru "Pingvīni" nodrošināja vien papildlaikā, kad precīzs bija komandas līderis Sidnijs Krosbijs.

Spēles svarīgākās epizodes

Abas komandas vēlreiz spēkosies otrdien.

Pitsburgas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs un piektā uzvara pēdējos septiņos mačos. Sešas no šīm spēlēm uzvarētāju noteikšanai ar pamatlaiku nepietika.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" pašlaik ieņem ceturto vietu Austrumu divīzijā. Deviņās spēlēs viņi tikuši pie 11 punktiem. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, regulārā sezona jānoslēdz savas divīzijas labāko četriniekā.

Sestdienas agrajā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 4:3 pārspēja Ņūdžersijas "Devils". Jau ziņots, ka latvietis komandai šosezon nevarēs palīdzēt muskuļa savainojuma dēļ.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.