Bļugeram vārti, rezultatīva piespēle un uzvara; Merzļikina «Blue Jackets» pagarina zaudējumu sēriju

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien ar 5:1 pārspēja Ņūdžersijas "Devils". Latvietis šajā spēlē atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Tikmēr Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:3 zaudēja Tampabejas "Lightning", piedzīvojot astoto neveiksmi pēc kārtas, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers vārtus guva otrā perioda izskaņā, spēlējot skaitliskajā mazākumā. Latvietis ātrajā pretuzbrukumā nolēma paskopoties ar piespēli, kas šoreiz izrādījās pareizais lēmums.

Bļugers gūst vārtus mazākumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Precīzu piespēli Bļugers atdeva vien pāris minūtes pirms sava vārtu guvuma, palīdzot "Penguins" gūt vadību ar 4:1.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Šosezon Bļugers jau atzīmējies ar septiņiem gūtiem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Latviešu hokejists šajā spēlē uz ledus pabija nepilnas 16 minūtes (15:44), no kurām teju četras (3:56) skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 33% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +3.

Bļugers tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Visa mača gaitā "Penguins" izpildīja vien 23 metienus, no kuriem pieci bija precīzi. Tikmēr "Devils" guva vienus vārtus, izpildot 31 metienu.

Pitsburgas "Penguins" un Ņūdžersijas "Devils" spēles momenti

Tikmēr citā spēlē Merzļikins atvairīja 25 no 27 metieniem jeb 92,6%.

Vēl viena ripa lidoja tukšos "Blue Jackets" vārtos.

Kolumbusas vienība nav spējusi uzvarēt astoņās spēlēs pēc kārtas, turklāt pēdējos 17 mačos uzvarējusi vien divas reizes.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Tampabejas "Lightning" mača spilgtākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 63 punktiem 47 spēlēs ir otrie NHL Austrumu divīzijā. Cīņa par pirmajā trim vietām vēl arvien ir ļoti sīva. Pirmajā pozīcijā esošā Vašingtonas "Capitals" tikpat spēlēs sakrājusi 64 punktus, kamēr Ņujorkas "Islanders" ir tāda pati punktu un spēļu bilance kā "Penguins". Tikmēr "Blue Jackets" ar 39 punktiem 49 spēlēs ir pēdējā astotajā vietā NHL Centrālajā divīzijā.

Sestdien "Penguins" un "Devils" spēlēs atkārtoti. Šī būs agrā spēle, kas sāksies 19.30 pēc Latvijas laika. "Blue Jackets" un "Lightning" spēlēs svētdien.