Bļugeram uzvara, Girgensona pārstāvētais klubs zaudē NHL spēlē

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien viesos ar 4:1 pārspēja Kalgari "Flames", savukārt Bufalo "Sabres" ar Zemgu Girgensonu sastāvā izbraukumā cieta neveiksmi 3:5 pret Toronto "Maple Leafs", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Latvijas uzbrucēji pie rezultativitātes punktiem netika.

Bļugers spēlēja 17 minūtes (17:20), pa vārtiem nemeta, bet uzvarēja septiņos no 11 iemetieniem, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Kalgari "Flames" - Pitsburgas "Penguins" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Penguins" pirmo trešdaļu noslēdza ar vienu vārtu deficītu, bet nākamajos divos periodos iemeta pa divām ripām un tika pie drošas uzvaras. Trešos vārtus uzvarētājiem guva Jevgēņijs Malkins, kam tas bija NHL karjerā 400. precīzais metiens.

Savukārt Girgensons laukumā bija deviņas minūtes (9:05), pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja komandā vienīgo noraidījumu, kā arī iekrāja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Toronto "Maple Leafs" - Bufalo "Sabres" spēles apskats

Jau 17. spēlē pēc kārtas "Sabres" rezultatīvs bija Džeks Aikels, kurš guva vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja. Bufalo klubs pēdējo trešdaļu sāka ar 0:3 deficītu un spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), tomēr no zaudējuma izvairīties neizdevās.

Vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien palika uz rezervistu soliņa spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" viesos Detroitā ar 5:3 pārspēja vietējo "Red Wings".

"Sabres" trīs spēļu izbraukumu ar maču pret Filadelfijas "Flyers" noslēgs ceturtdien, kad "Blue Jackets" uzņems Losandželosas "Kings" hokejistus. Pitsburgas "Penguins" piektdien Edmontonā cīnīsies pret "Oilers".