Bļugeram rezultatīva piespēle uzvarā pret Gudļevski Amerikas hokeja līgas mačā

Latviešu hokejists Teodors Bļugers izcēlās ar rezultatīvu piespēli svētdienas Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā, kurā viņā pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas „Penguins” ar 5:2 uzvarēja Kristera Gudļevska Bridžportas „Sound Tigers”, liecina AHL informācija.

Bļugers mačā izcēlās ar diviem metieniem, divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bļugers rezultatīvi piespēlēja pirmā perioda vidū, palīdzot atklāt rezultātu, kad vārtus sargāja Gudļevska kolēģis Īmons Makedams.

Pēc Makedama pirmajā trešdaļā ielaistajiem četriem vārtiem otrajā periodā laukumā devās Gudļevskis, kurš atlikušajā mača gaitā atvairīja 12 no 13 metieniem.

Sezonas kopvērtējumā „Penguins” ar 94 punktiem 74 spēlēs ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā, bet „Sound Tigers” ar 80 punktiem ir piektā. „Penguins” jau garantējuši vietu izslēgšanas turnīrā.