Bļugeram rezultatīva piespēle uzvarā; Balcers un Merzļikins zaudē

Latviešu hokejists Teodors Bļugers sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 pārspēt Bufalo "Sabres". Vārtu guvumā asistēja arī Rūdolfs Balcers, taču viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 2:5 piekāpās Minesotas "Wild". Tikmēr Merzļikins laukumā devās pēc maiņas, taču nespēja glābt Kolumbusas "Blue Jackets" no zaudējuma pret Dalasas "Stars" (1:5), vēsta Nacionālā Hokeja līga (NHL).

Bļugers asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, otrā perioda ievadā rezultātam kļūstot 2:0. Latvietis izcīnīja ripu aiz pretinieku vārtiem un izspēlēja to Evanam Rodrigesam, kurš bija precīzs pret savu bijušo komandu.

Bļugers atdod rezultatīvu piespēli

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:15).  Viņš veica vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, atņēma vienu pretinieku ripu un izcīnīja uzvaru 43% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Pitsburgas "Penguins" un Bufalo "Sabres" spēles momenti

Pitsburgas komandai šī bija ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Tikmēr citā spēlē Balcers rezultatīvu piespēli atdeva pirmajā periodā, palīdzot "Sharks "atklāt spēles rezultātu.

Balcers asistē vārtu guvumā

Balcers spēlēja 13 minūtes un 33 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:34) skaitliskajā vairākumā. Viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu. Liepājnieks spēli noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

"Haizivīm" šis bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Sanhosē "Sharks" un Minesotas "Wild" spēles epizodes

Citā spēlē Merzļikins laukumā devās otrā perioda vidū, kad rezultāts trīs minūšu laikā no 1:1 kļuva 1:4. Latvietis trīs minūtes pēc došanās laukumā vienu ripu ielaida, taču atlikušajā mačā viņš palika nepārspēts. Merzļikins kopumā atvairīja 15 no 16 metieniem jeb 93,8%.

Tikmer Jūnass Korpisalo, kurš spēli sāka "Blue Jackets" vārtos, apturēja vien 12 no 16 metieniem jeb 75,0%.

Kolumbusas komandai šis bija piektais zaudējum pēc kārtas. Tāpat viņi uzvarējuši vien divās no pēdējām 14 spēlēm.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Dalasas "Stars" spēles zīmīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 39 punktiem 46 spēlēs ir septītie NHL Centrālajā divīzijā. Savukārt "Sharks" ar 40 punktiem 44 spēlēs ir sestie Rietumu divīzijā. Izslēgšanas zonā pārliecinoši atrodas "Penguins", kas 44 spēlēs guvuši 59 punktus, ieņemot otro vietu NHL Austrumu divīzijā.