Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» zaudētā spēlē

Rezultatīvu sezonu turpina aizvadīt latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers. Otrdien viņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 1:3 zaudēja tiešajiem konkurentiem Vašingtonas "Capitals", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers rezultatīvu piespēli atdeva trešā perioda izskaņā, tobrīd rezultātam kļūstot 1:3.

Kopumā latviešu uzbrucējs spēlēja gandrīz 16 minūtes (15:50), no kurām sešas minūtes (6:04) skaitliskajā mazākumā. Bļugers šajā spēlē izpildīja vienu metienu, četras reizes pielietoja spēka spēli, bloķēja vienu pretinieku metienu un bija viens no trim "pingvīniem", kas maču noslēdz ar pozitīvu +/- rādītāju (+1). Latvietis uzvarēja 62% iemetienu, kas bija labākais rādītājs komandā.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers 14 mačos jau ticis pie astoņiem rezultativitātes punktiem. Bļugers divas reizes pats guvis vārtus, savukārt sešos gadījumos palīdzējis komandas biedriem ar rezultatīvu piespēli.

Spēles spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" pēc 14 mačiem ar 15 punktiem ieņem piekto vietu NHL Austrumu divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir vien divi punkti. "Capitals" ir ceturtā stiprākā komanda divīzijā. Rezultāti tabulā ir blīvi – četru punktu robežās ierakstās komandas no otrās līdz piektajai vietai.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda ceturtdien aizvadīs pret Ņujorkas "Islanders".