Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» uzvarētā NHL mačā; Merzļikins un Balcers nespēlē

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien atzīmējās ar sezonas pirmo rezultatīvo piespēli Pitsburgas "Penguins" uzvarā pār Minesotas "Wild" (6:4). Tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets" bez savainotā Elvja Merzļikina ar 6:4 pieveica Monreālas "Canadiens", bet Tampabejas "Lightning" bez Rūdolfa Balcera ar 4:1 pārspēja Kalgari "Flames", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) infromācija.

Bļugers spēlēja teju 12 minūtes (11:58), no kurā divarpus minūtes (2:31) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, asistēja vārtu guvumā, pielietoja vienu spēka paņēmienu uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva pirmā perioda izskaņā, kad pēc ātrā pretuzbrukuma "Penguins" panāca 2:0.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugeram šis bija pirmais rezultativitātes punkts šosezon, taču jāņem vērā, ka šī viņa bija tikai otrā spēlē. Sezonas ievadā viņš nespēlēja savainojuma dēļ.

Pitsburgas "Penguins" Minesotas "Wild" spēles momenti

Tikmēr "Blue Jackets" spēlē vārtus sargāja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 38 no 42 metieniem jeb 90,5%.

Merzļikins bija ārpus pieteikuma savainojuma dēļ. Latvietis satraumējās iepriekšējā spēlē. Jau ziņots, ka viņš laukumā neatgriezīsies vismaz nedēļu.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Monreālas "Canadiens" mača spilgtākie mirkļi

Tampabejas "Lightning" uzvarā vienības sastāvā nebija Balcers, kurš komandai pievienojās vien pirms nepilnas nedēļas. Liepājnieks savā jaunajā komandā vēl nav debitējis, taču ir aizvadījis treniņus kopā ar komandu.

Sagaidāms, ka drīzumā Balcers varētu arī aizvadīt savas pirmās spēlēs "Lightning" formā.

Tampabejas "Lightning" un Kalgari "Flames" spēles zīmīgākie notikumi

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 21 punktu 17 mačos ir NHL Austrumu konferences sestajā vietā. Pitsburgas komanda pēc uzvaras pakāpusies uz 11. vietu ar 17 punktiem tikpat spēlēs. Savukārt "Blue Jackets" ar 13 punktiem 16 mačos vēl arvien ir konferences pēdējā 16. vietā.