Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» uzvarā

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piektdien ar 5:2 uzvarēja Edmontonas “Oilers”, gūstot jau ceturto uzvaru pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Bļugers laukumā bija 17 minūtes un 37 sekundes, izdarot rezultatīvu piespēli piekto vārtu guvumā, kā arī statistikas ailītēs atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem, trīs spēka paņēmieniem, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Jau spēles pirmajā trešdaļā Čads Rīvendels un Džozefs Bladīzi panāca Pitsburgas vienības labā 2:0. Otrajā trešdaļā Zaks Kasians samazināja rezultāta starpību, bet Džareds Makkāns atkal panāca divu vārtu starpību. Otrajā trešdaļā gan Railijam Šenenam gan izdevās gūt vēl vienus vārtus “Oilers” labā.

Noslēdzošajā spēles nogrieznī ar vārtu guvumiem izcēlās Kriss Letangs un Brendons Tanevs, un tieši šajā vārtu guvumā rezultatīvā piespēle Bļugeram.

“Penguins” šobrīd ar 46 punktiem 35 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs jau sestdien pret Vankūveras “Canucks”.