Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» uzvarā pār «Sabres»

Teodeora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL ) spēlē ar 5:0 sagrāva Bufalo “Sabres”, kur latvietis Zemgus Girgensons gan arī šajā spēlē tika atstāts rezervē, liecina organizatoru informācija. Bļugers šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Spēles rezultātu otrās trešdaļas septītajā minūtē atklāja Fils Kesels, bet 16. minūtē Braiens Dumulēns, pateicoties Teodora Bļugera piespēlei, pārsvaru dubultoja. Vēl mazliet vēlāk Patriks Hērnkvists “Penguins” labā guva jau trešos vārtus, bet noslēdzošajā trešdaļā Bļugera pārstāvētajai komandai vēl divu vārtu guvums.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un deviņas sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus, bloķējot vienu pretinieka metienu, un nopelnīja divas soda minūtes. Spēli Teodors noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

“Penguins” šī bija trešā uzvara pēc kārtas, un šobrīd komanda NHL Austrumu konferencē ieņem sesto vietu, 71 spēlē sakrājot 87 punktus. Tikmēr “Sabres” ar katru zaudējumu aizvien vairāk sāk attālināties no izslēgšanas spēlēm – šobrīd komandu no labāko astotnieka šķir jau 12 punkti. Girgensona pārstāvētā komanda, kas necerēti lieliski iesāka sezonu, 70 spēlēs sakrājusi 69 punktus un jau ir 12. pozīcijā.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” ceturtdien ar 2:0 pārspēja Sentluisas “Blues”. Balcers laukumā bija 16 minūtes un astoņas sekundes, izdarot divus metienus pa vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus, bloķējot trīs pretinieku metienus, un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

“Senators” ar 54 punktiem, kas sakrāti 71 spēlē, ir NHL vājākā komanda.

Visu trīs latviešu pārstāvētās NHL vienības nākamās spēles aizvadīt sestdien - “Sabres” viesosies pie Karolīnas “Hurricanes”, “Penguins” mājās krustos nūjas ar Sentluisas “Blues”, bet “Senators”  mēģinās parādīt zobus Toronto “Maple Leafs”.