Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» uzvarā; Merzļikins atgriežas ierindā, «Blue Jackets» zaudē

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 5:2 pārspēt Bufalo "Sabres". Tikmēr citā spēlē pēc savainojuma izdziedēšanas Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos atgriezās Elvis Merzļikins. "Blue Jackets" pagarinājumā ar 4:5 zaudēja Floridas "Panthers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva otrā perioda ievadā, tobrīd Pitsburgas komandai izvirzoties vadībā ar 2:1.

Latvietis uz ledus bija nepilnas 16 minūtes (15:56), no kurām divas minūtes (2:22) skaitliskajā mazākumā. Bļugers vienu reizi meta pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku ripu, spēli noslēdzot ar pozitīvu +/- rādītāju +1. Viņš arī uzvarēja 33% iemetienu.

Pitsburgas komandai šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

"Penguins" un "Sabres" spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt citā spēlē triju vārtu pārsvaru nenoturēja "Blue Jackets", kas vēl 14 minūtes pirms pamatlaika beigām bija vadībā ar 4:1.

Merzļikins šajā spēlē atvairīja 27 no 32 metieniem jeb 84,4%.

Kolumbusas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

"Blue Jackets" un "Panthers" mača svarīgākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 26 punktiem 28 spēles ieņem piekto vietu NHL Centrālajā divīzijā.  Savukārt "Penguins" ar 33 punktiem 26 mačos ieņem trešo pozīciju NHL Austrumu divīzijā.

Sestdien "Blue Jackets" aizvadīs spēli ar Dalasas "Stars", kamēr "Penguins" atkārtoti tiksies ar "Sabres".