Sadaļas Sadaļas

Bļugeram rezultatīva piespēle, «Penguins» uzvar Pensilvānijas derbijā

Latviešu hokejists Teodors Bļugers otrdien spēlēs galotnē tika pie rezultatīvas piespēles, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 7:3 pārspēt Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers asistēja komandas sestajā vārtu guvumā, kad pretinieki spēlēja jau ar sešiem laukuma spēlētājiem. Bļugera piespēle izvirzīja partneri pret vārtiem, un Marks Frīdmans šādu iespēju garām nelaida. Pēc vārtu guvuma sekoja asumi, jo viens no Filadelfijas spēlētājiem nesportiski iegrūda Frīdmanu apmalē. Pats Frīdmans jau otrā perioda ievadā bija piedalījies dūru cīņā.

Bļugers atdod rezultatīvu piespēli

Latvietis šajā mačā spēlēja 14 minūtes (14:18), no kurām nepilnu minūti (0:56) skaitliskajā mazākumā. Bļugers pa vārtiem nemeta, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, uzvarēja 83% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Šosezon Bļugers 41 spēlē guvis septiņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.

Pitsburgas "Penguins" un Filadelfijas "Flyers" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 73 punktiem 54 spēlēs ir pirmajā vietā NHL Austrumu divīzijā. Par diviem punktiem mazāk ir Vašingtonas "Capitals", taču viņi arī aizvadījuši par divām spēlēm mazāk.

Nākamo spēli "pingvīni" aizvadīs ceturtdien, uzņemot Bufalo "Sabres".