Bļugeram rezultatīva piespēle otrajā spēlē pēc kārtas, «Penguins» gūst pārliecinošu uzvaru

Latviešu hokejists Teodors Bļugers svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 5:1 sakāva Nacionālās Hokeja līgas (NHL) pastarīti Detroitas "Red Wings", ziņo sacensību rīkotāji. Šī bija otrā spēle pēc kārtas, kad Bļugers tika pie rezultativitātes punktiem.

Bļugers asistēja mājinieku piektajā vārtu guvumā otrā perioda vidū, tobrīd panākot 5:1. Latvietis ar precīzu piespēli pēc iemetiena ļāva "Penguins" hokejistiem uzsākt veiksmīgu uzbrukumu, kas noslēdzās ar Patrika Hornkvista trešo vārtu guvumu, zviedram noformējot "hattrick".

Bļugers tiek pie rezultatīvas piespēles

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šī Latvijas spēlētajam bija trīspadsmitā rezultatīvā piespēle šosezon. Tāpat Tedijs šosezon guvis astoņus vārtus.

Šajā spēlē Bļugers spēlēja 14 minūtes (14:14), visu laiku uz ledus esot vienādos sastāvos. Viņš pa vārtiem nemeta, bet atdeva rezultatīvu piespēli, veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles ievadā "Red Wings" prata izvirzīties vadībā, taču tupinājums viņiem bija gaužām nesekmīgs. Desmit minūšu laikā mājinieki guva divus vārtus, kam sekoja vēl trīs bezatbildes ripas otrajā periodā. Pēdējās divdesmit minūtēs rezultāts palika nemainīgs.

Pitsburgas "Penguins" un Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Pēc 57 spēlēm "Penguins" ar 78 punktiem atrodas NHL Austrumu konferences ceturtajā vietā. Tikai vienu punktu priekšā ir viņu principiāli sāncenši Vašingtonas "Capitals", kas aizvadījuši par spēli vairāk.

Nākamo spēli Pitsburgas klubs aizvadīs otrdien, uzņemot Toronto "Maple Leafs".