Bļugeram divas rezultatīvas piespēles uzvarētā NHL spēlē; Balceram vārti un zaudējums

Ar divām rezultatīvām piespēlēm ceturtdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš palīdzēja Pitsburgas "Penguins" ar 6:3 pārspēt Ņujorkas "Islander". Tikmēr Rūdolfs Balcers izcēlās ar vārtu guvumu, taču viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 4:5 pagarinājumā atzina Čikāgas "Blackhawks" pārākumu. Zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres", kas ar 2:6 piekāpās Sentluisas "Blues", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nepilnas 16 minūtes (15:53), no kurām piecas minūtes (5:06) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet atdeva divas rezultatīvas piespēles, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divas pretinieku ripas un uzvarēja 25% iemetienu. Spēli Bļugers pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Pie rezultatīvas piespēles Bļugers tika pirmā perioda vidū, ievadot ātro uzbrukumu uzreiz pēc mazākuma izturēšanas. Tobrīd rezultāts kļuva 2:0.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Otro rezultatīvo piespēli Bļugers atdeva mača galotnē, kad "Islanders" jau spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Bļugers tiek pie otrās rezultatīvās piespēles

Šosezon Bļugers guvis deviņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles. Divi rezultativitātes punkti Bļugeram nodrošināja līdz šim rezultatīvāko NHL sezonu karjerā. Iepriekš viņš divas sezonas iekrāja pa 22 punktiem, taču šogad viņam pirmo reizi izdevies pārvarēt šo atzīmi.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Islanders" spēles momenti

Tikmēr Balcers spēlēja nepilnas 19 minūtes (18:53), no kurām 32 sekundes mazākumā. Liepājnieks guva vienus vārtus, veica četrus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes. Spēli viņš pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Ar vārtu guvumu Balcers izcēlās trešajā periodā, panākot 3:4. Čikāgas vārtu priekšā tika sacelta trauksme, un Balceram izdevās izcīnīt atlēkušo ripu un raidīt to pāri vārtsargam, vārtu tīkliņā.

Balcera vārtu guvums

Šosezon Balcers guvis deviņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. Šī ir latvieša rezultatīvākā NHL sezona.

Tikmēr Girgensons komandas zaudējumā uz ledus pabija 14 minūtes (14:04), no kurām minūti (1:18) skaitliskajā mazākumā. Girgensons pa vārtiem nemeta, uzvarēja 75% iemetienu un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Bufalo "Sabres" un Sentluisas "Blues" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 97 punktiem 76 spēlēs ir sestajā vietā NHL Austrumu konferencē. "Sabres" ar 65 punktiem 76 mačos ir 12. pozīcijā. Savukārt Rietumu konferences 13. pozīcijā ir "Sharks" komanda, kas 73 mačos iekrājusi 69 punktus.

Komandas regulārajā sezonā aizvada 82 spēles, pēc kurām katras divīzijas astoņas vadošās vienības iekļūst izslēgšanas spēļu turnīrā. "Sharks" un "Sabres" uz "play-off" spēlēm vairs nepretendē.