Bļugeram desmit soda minūtes uzvarētā NHL spēlē; «Blue Jackets» bez Merzļikina uzvar

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" svētdien ar 5:3 pārspēja Čikāgas "Balckhawks". Ar tādu pašu rezultātu Kolumbusas "Blue Jackets" uzvarēja Floridas "Panthers". Kolumbusas komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt Elvis Merzļikins, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 14 minūtes 25 sekundes, no kurām trīs minūtes 23 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divas pretinieku raidītās ripas un uzvarēja 33% iemetienu. Spēles beigās viņš arī iesaistījās asumos, kas beidzās ar abpusēji piešķirtām desmit soda minūtēm. Bļugers maču noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Īpaša šī spēle bija "Penguins" uzbrucējam Jevgēņijam Malkinam, kuram šis bija karjeras tūkstošais NHL mačs. Viņš tajā izcēlās ar vārtu guvumu.

Pitsburgas "Penguins" un Čikāgas "Blackhawks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Merzļikins bija ārpus "Blue Jackets" pieteikuma savainojuma dēļ.

Kolumbusas komandas vārtus šajā mačā sargāja Daniils Tarasovs, kurš tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Jaunais krievu vārtsargs atvairīja 47 no 50 metieniem jeb 94%.

Tikmēr "Blue Jackets" kopumā izpildīja vien 23 metienus, gūstot piecus vārtus.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Floridas "Panthers" mača momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 21 punktu 19 spēlēs ieņem devīto vietu NHL Austrumu konferencē, savukārt "Blue Jackets" ar 15 punktiem 18 mačos pakāpusies uz 14. pozīciju.