Bļugera vārtu guvums veicina «Penguins» uzvaru pēcspēles metienos

Trešo uzvaru pēc kārtas piektdien izcīnīja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas „Penguins”, kas pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pieveica Ņujorkas „Rangers”. Bļugers šajā mačā atzīmējās ar vārtu guvumu, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Ar precīzu raidījumu Bļugers izcēlās trešā perioda vidū, tobrīd panākot 3:3. Vārtus latvietis guva pēc tam, kad ripa vārtu priekšā atlēca no aizmugurējā borta.

Bļugera vārtu guvums

Bļugers spēlēja 11 minūtes (11:22), no kurām divas skaitliskajā mazākumā (2:07). Šajā laikā viņš izpildīja vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un pārtvēra vienu pretinieku ripu. Spēli latvietis noslēdza pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pēdējās trīs spēlēs Bļugers atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm

Spēles vienpadsmitajā minūtē vadībā izvirzījās „Pingvīni”, taču otra perioda ievadā trīs minūšu laikā „Rangers” panāca 3:1 savā labā. Pirms pārtraukumā Pitsburgas komanda vienus vārtus atguva, savukārt neizšķirts rezultāts kļuva trešajā periodā pēc Bļugera metiena. Pagarinājumā vārti netika gūti, pēcspēles metienos uzvarot „Penguins”.

Pitsburgas „Penguins” un Ņujorkas „Rangers” spēles apskats

Pēdējās trīs spēlēs „Penguins” izdevies tikt pie trim panākumiem. Turklāt tas katru reizi noticis pēc pamatlaika beigām.

Panākumi ļāvuši „Panguins” pacelties uz ceturto vietu NHL Austrumu divīzijā. Piecās spēlēs Pitsburgas komanda tikusi pie sešiem punktiem. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, nepieciešama vismaz ceturtā vieta savā divīzijā.

Nākamo spēli Bļugera vienībai paredzēta svētdien, atkārtoti tiekoties ar „Rangers”.

Tikmēr citā mačā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” pēcspēles metienos ar 3:4 atzina Vašingtonas „Capitals” pārākumu. Jau vēstīts, ka Girgensons šo sezonu izlaidīs kājas savainojuma dēļ.

Bufalo „Sabres” un Vašingtonas „Capitals” spēles momenti

Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhose „Sharks” piektdien ar 1:4 piekāpās Minesotas „Wild”. Balcers arī šoreiz bija ārpus spēles pieteikuma.

Sanhosē „Sharks” un Minesotas „Wild” mača spilgtākie mirkļi

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.