Bļugera un Merzļikina komandas zaudē NHL spēlēs

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien ielaida četras ripas, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:4 zaudējot Dalasas "Stars". Savukārt citā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 piekāpās Filadelfijas "Flyers", liecina NHL informācija.

Merzļikins atvairīja 27 no 31 metiena, kopumā apturot 87,1% pretinieku raidījumu pa vārtiem.

Pirmajā periodā latvietis atvairīja visus pretinieku metienus, kamēr "Blue Jackets" guva savus vienīgos vārtus. Taču katrā no atlikušajiem periodiem "Stars" izcēlās ar diviem precīziem metieniem, kamēr Kolumbusas komanda vārtus vairs neguva.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Dalasas "Stars" spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kolumbusas komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, kā arī vienpadsmitā neveiksme pēdējos 13 mačos.

Tikmēr Bļugers Pensilvānijas derbijā uz ledus bija 15 minūtes un 38 sekundes, no kurām divas (2:03) skaitliskajā mazākumā. Viņš divas reizes meta pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- koeficientu.

Pitsburgas "Penguins" un Filadelfijas "Flyers" mača epizodes

Pitsburgas komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Pingvīni" ar 57 punktiem 43 spēlēs ir trešajā vietā NHL Austrumu divīzijā. Tikmēr Centrālās divīzijas septītajā pozīcijā atrodas "Blue Jackets", kas 45 mačos tikuši pie 39 punktiem.

Sestdien "Penguins" spēlēs ar Bufalo "Sabres". Šī būs agrā NHL spēle, kas sāksies plkst. 22.00 pēc Latvijas laika. Savukārt vēlāk sestdien "Blue Jackets" vēlreiz spēlēs ar "Stars".