Bļugera un Balcera pārstāvētās NHL komandas zaudē

Otrdien zaudējumu ar 1:5 piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas atzina Tampabejas "Lightning" pārākumu. Savukārt citā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 1:3 piekāpās Nešvilas "Predators", vēsta NHL.

Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:08), no kurām 13 sekundes vairākumā un divas minūtes (2:12) mazākumā. Viņš veica vienu metienu, uzvarēja 65% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Pitsburgas "Penguins" un Tampabejas "Lightning" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Balcers savā mačā uz ledus pabija 13 minūtes (13:01). Viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus. Liepājnieka spēles +/- koeficients bija -1.

Sanhosē "Sharks" un Nešvilas "Predators" mača epizodes

Pēc sešām spēlēm "Penguins" ar astoņiem punktiem ieņem septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Arī "Sharks" sešās spēlēs tikuši pie astoņiem punktiem. Tas viņiem dod piekto vietu NHL Rietumos.

Ceturtdien "pingvīni" savu skatītāju priekša tiksies ar Kalgari "Flames", kamēr "Sharks" uzņems Monreālas "Canadiens".