Bļugera tēvs noraugās, kā dēla pārstāvētā «Penguins» pagarinājumā uzvar NHL mačā

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien viesos ar 2:1 pagarinājumā pieveica Nacionālās hokeja līgas (NHL) pastarīti Detroitas "Red Wings", liecina organizatoru informācija. Uzvaras vārtus guva Sidnijs Krosbijs, kurš tādējādi guva vārtus arī trešajā spēlē pēc atgriešanās.

Bļugers Detroitā spēlēja 15 minūtes (15:07), no kurām trīs (3:18) skaitliskajā mazākumā. Latvietis trīs reizes meta pa mājinieku vārtiem, kā arī izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Visi trīs vārti šajā mačā tika gūt skaitliskajā vairākumā, tādējādi visiem spēlētājiem saglabājās neitrāls +/- rādītājs.

Uzvaras vārtus viesi iemeta pagarinājuma otrajā minūtē. Precīzs bija Krosbijs, kuram šī bija trešā spēle pēc savainojuma sadziedēšanas. Visās trīs pēdējās spēlēs viņš ir pa reizei pārspējis pretinieku vārtsargu.

Pitsburgas "Penguins" - Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šī spēle bija veltīta tēviem, un to klātienē vēroja arī Valentīns Bļugers. Teodora tētis atklāja, ka vienmēr skatās dēla spēles par spīti laika zonu starpībai. Tāpat viņš allaž sagaida Teodora zvanu, kas parasti ir vēl stundu pēc spēles beigām.

Pitsburgas komanda ar 65 punktiem 48 spēlēs ieņem trešo vietu NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "Pingvīni" svētdien aizvadīs pret Bostonas "Bruins", kas atrodas tabulas otrajā vietā ar 68 punktiem 49 spēlēs. Abas šīs komandas tikās jau ceturtdien, toreiz uzvaru ar 4:1 gūstot "Bruins".