Bļugera Pitsburgas «Penguins» pārtrauc Stenlija kausa īpašnieku uzvaru sēriju

Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru sastāvā otrdien savā laukumā ar 5:3 pārspēja Stenlija kausa īpašnieci Vašingtonas "Capitals", kam pārtrūka septiņu uzvaru sērija Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Bufalo "Sabres" bez Zemgus Girgensona spēles pieteikumā mājās ar 0:2 piekāpās Dalasas "Stars".

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:15), vienreiz meta pa vārtiem un izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, iekrājot pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Karjerā 1000. rezultativitātes punktu guva "Penguins" uzbrucējs Jevgēņijs Malkins, kura rēķinā bija divas rezultatīvas piespēles, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Sidnijs Krosbijs. Bļugers spēlēja otrajā maiņā kopā ar Malkinu un Filu Keselu.

Pitsburgas klubs otrā perioda vidū vēl bija iedzinējos ar 0:2, bet nākamajās 20 minūtēs iemeta četrus vārtus un panāca 4:2.

Neveiksmju joslā iekļuvušajai "Sabres" nepalīdzēja arī Girgensona atstāšana ārpus spēles pieteikuma. Izredzes uz dalību izslēgšanas turnīrā praktiski zaudējusī komanda palika bez vārtu guvuma un cieta piekto neveiksmi pēc kārtas.

Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, uzņemot Pitsburgas "Penguins".

Ar 69 spēlēs iekrātiem 69 punktiem "Sabres" ieņem 12.vietu Austrumu konferencē. Uz dalību izslēgšanas turnīrā pretendē "Penguins", kas Austrumu konferencē ieņem 6.vietu ar 85 punktiem 70 spēlēs.