Bļugera Pitsburgas «Penguins» pārbaudes spēlē uzvar Bufalo «Sabres» bez Girgensona sastāvā

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien ar 5:4 mājās pārbaudes mačā pēcspēles metienos uzvarēja Bufalo "Sabres", kam sastāvā nebija iekļauts vēl viens Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 14 minūtes (13:44), trīsreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 10 no 14 iemetieniem. Bļugera lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

"Penguins" - "Sabres" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Penguins" pēdējā trešdaļā gan atspēlēja divu vārtu deficītu un panāca neizšķirtu 3:3, gan spēja rezultātu līdzsvarot pēc ceturto vārtu ielaišanas. Pēcspēles sērijā katra komanda izpildīja deviņus metienus un uzvaru "Penguins" nodrošināja Džeisons Cukers. Pēcspēles metienu izpildīja arī Bļugers, bet vārtsargu viņš nepārspēja.

NHL regulārā sezona sāksies 12. oktobrī. Pārbaudes spēlēs klubi pārbauda arī tālākus rezervistus, tādēļ ne vienmēr sastāvā ir visi labākie spēki.