Bļugera «Penguins» zaudē un izstājas no Stenlija kausa izcīņas

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" trešdien ar 3:5 atzina Ņujorkas "Islanders" pārākumu, tādējādi izstājoties no Stenlija kausa izcīņa. Sērijā līdz četrām uzvarām "Islanders" bija pārāki ar 4-2, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers šajā spēlē laukumā pabija vien 7 minūtes (7:24), no kurām minūti un 14 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 43% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Sešās izslēgšanas turnīra spēlēs Bļugers pie punktiem netika.

Spēles gaitā "Pingvīni" trīs reizes izvirzījās vadībā, taču "Islanders" katru reizi prata atspēlēties un beigās svinēt uzvaru ar komfortablu divu vārtu pārsvaru.

Mača spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sērijas ievadā "Penguins" bija vadībā ar 2-1, taču "Islanders" uzvarēja trīs spēles pēc kārtas un sasniedza "play-off" otro kārtu.

Jau ziņots, ka Bļugers bija vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda kvalificējās Stenlija kausa izcīņai.