Latvijas hokeja virslīga. HK "Prizma" - HK "Liepāja"

Baltijas sieviešu basketbola līga. "TTT Rīga" - "RSU"

Pitsburga

Bļugera «Penguins» zaudē papildlaikā, Girgensona «Sabres» pārspēj līgas pastarīti

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” otrdien ar 3:2 pieveica Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas vājāko komandu Detroitas „Red Wings”. Savukārt citā mačā Teodora Bļugera Pitsburgas „Penguins” ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Tampabejas „Lightning”, vēsta NHL.

Bļugers spēlēja precīzi 15 ar pusi minūtes, no kurām teju piecas minūtes (4:52) skaitliskajā mazākumā. Divas sekundes viņš arī uzspēlēja vairākumā. Bļugers divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un atņēma vienu pretinieku ripu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pēc mača Bļugers intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka viņa pārstāvētā komanda skrēja un centās, bet bez skaidra rīcības plāna, tādēļ spēle neizdevās. Viņš piebilda, ka abām komandām bija iespējas izcīnīt uzvaru, tomēr labāk nospēlēja ātrus uzbrucējus sastāvā pulcējusī "Lightning".

Pirmā perioda vidū „Penguins” vadībā izvirzīja Jevgeņijs Malkins, taču otrajā trešdaļā „Lightning” atspēlējās, spēli novedot līdz pagarinājumam. Papildlaika trešajā minūtē uzvaru guva viesi.

Pitsburgas „Penguins” – Tampabejas „Lightning” mača spilgtākie mirkļi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Zīmīgi, ka dienu iepriekš ar tādu pašu rezultātu Tampabejas vienība pagarinājumā pieveica Elvja Merzļikina Kolumbusas „Blue Jackets”.

Tikmēr citā mačā Girgensons spēlēja 11 minūtes un 25 sekundes. Nedaudz vairāk kā minūti (1:13) viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā, bet 38 sekundes uz ledus pavadīja vairākumā. Šajā spēlē latvietis veica vienu ripas raidījumu pa vārtiem un bloķēja vienu metienu. Spēli Girgensosns noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau mača 27 sekundē vadībā izvirzījās „Red Wings” taču viņi prieki bija īsi, jo jau pēc 36 sekundēm rezultāts atkal tapa neizšķirts. Arī otrajā trešdaļā vadībā pabija Detroitas klubs, taču atkal „Sabres” prata atspēlēties. Savukārt trešā perioda pirmajā minūtē pirmo reizi vadībā izvirzījās Bufalo komanda, šādam rezultātam saglabājoties līdz pat spēles beigām.

Bufalo „Sabres” un Detriotas „Red Wings” spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā „Penguins” ar 74 punktiem 55 spēlēs ieņem 4. vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt „Sabres” ar 58 punktiem 57 spēlēs ir 13. pozīcijā.

Ceturtdien „Sabres” uzņems Merzļikina Kolumbusas „Blue Jackets”, bet dienu vēlāk „Penguins” spēlēs ar Monreālas „Canadiens”.