Bļugera «Penguins» zaudē otro dienu pēc kārtas

Latviešu hokejista Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" svētdien otro dienu pēc kārtas aizvadīja agro Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēli savās mājās. Arī šoreiz "Pingvīni" piedzīvoja zaudējumu, jo ar 2:6 piekāpās Karolīnas "Hurricanes", vēsta NHL.

Bļugers spēlēja divpadsmit minūtes 35 sekundes, no kurām divas minūtes (2:21) skaitliskajā mazākumā. Šoreiz latvietis pa vārtiem nemeta, bet bloķēja vienu pretinieku ripu, kā arī izpelnījās divu minūšu noraidījumu. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Trešā perioda vidū Bļugers bloķēja pretinieku metienu, ripai sāpīgi trāpot pa latvieša ķermeņa augšdaļu. Bļugers pēc epizodes diezgan veikli piecēlās un devās ģērbtuvju virzienā, taču drīz vien bija jau atpakaļ ierindā.

Pirmo periodu mājinieki noslēdza ar 2:1 vadību, taču turpinājums viņiem bija pa galam nesekmīgs.

Pitsburgas "Penguins" un Karolīnas "Hurricanes" mača spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pitsburgas klubs 68 spēlēs sakrājis 84 punktus, kas dod piekto vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt tieši zem viņiem tabulā atrodas "Hurricanes", kam ir par pieciem punktiem mazāk 87 spēlēs.

Nākamo maču "Penguins" aizvadīs otrdien Ņūdžersijā pret "Devils".