Bļugera «Penguins» zaudē NHL spēles pagarinājumā; «Lightning» bez Balcera uzvar

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" trešdien ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Otavas "Senators". Citā mačā Tampabejas "Lightnig" bez Rūdolfa Balcera ar 5:2 pieveica Vankūveras "Canucks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja gandrīz 15 minūtes (14:56), no kurām teju sešas minūtes (5:52) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 75% iemetienu. Bļugers maču noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visas spēles garumā "Penguins" izpildīja 19 metienus, kamēr "Senators" ripu pa Pitsburgas komandas vārtiem raidīja 40 reizes.

Pitsburgas "Penguins" un Otavas "Senators" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Balcers bija ārpus pieteikuma, jo liepājnieks, kurš novembra izskaņā guva traumu, formas atgūšanai nosūtīts uz fārmklubu.

Tampabejas komandas uzvarā ar "hat-trick" jeb trim gūtiem vārtiem izcēlās Stīvens Stemkoss.

Sezonas kopvērtējumā "Lightning" ar 59 punktiem 43 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 5. vietā. "Penguins" ar 51 punktu 44 spēlēs ir 8. pozīcijā.