Bļugera «Penguins» zaudē, «Islanders» izlīdzina rezultātu sērija

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 1:4 piekāpās Ņujorkas "Islanders". Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-2, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers šajā mačā spēlēja 12 minūtes (12:09), no kurām nepilnas četras (3:42) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu un uzvarēja 40% iemetienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Visas spēles gaitā "Penguins" izpildīja 30 metienus, uz ko "Islanders" atbildēja ar 27 raidījumiem pa pretinieku vārtiem. Metienu pārsvars gan šoreiz nebūt neatspoguļojās uz tablo.

Pirmajā periodā rezultāts netika atklāts, taču otrā perioda vidū divus vārtus guva ņujorkieši. Trešā perioda ievadā Pitsburgas komanda palika mazākumā ar trim spēlētājiem, ko "Islanders" prata izmantot, gūstot vēl divus vārtus. Mača izskaņā, spēlējot skaitliskajā mazākumā, "Penguins" guva goda vārtus, taču atspēlēties laika vairs nebija.

Visas spēles gaitā "Penguins" izpelnījās sešus divu minūšu noraidījumus, no kuriem pusi ieguva viens pats Jevgēņijs Malkins.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē pārāki bija Ņujorkas hokejisti, bet turpinājumā favorīti "Penguins" uzvarēja divās spēlēs pēc kārtas.

Abas komandas piekto savstarpējo spēli aizvadīs pirmdien.

Regulāro sezonu "Penguins" noslēdza Austrumu divīzijas pirmajā vietā, kamēr "Islanders" bija ceturtie.

Tradicionāli NHL izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausā startē 16 komandas, kas katrā kārtā spēlē līdz četrām uzvarām.