Bļugera «Penguins» uzvar pagarinājumā; Balcera un Girgensona komandas zaudē

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien ar 3:2 papildlaikā pieveica Filadelfijas "Flyers". Tikmēr Rūdolfa Balcera un Zemgus Girgensona komandas piedzīvoja zaudējumus, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 17 minūtes (17:19), no kurām divarpus minūtes (2:37) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 44% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Pitsburgas "Penguins" un Filadelfijas "Flyers" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Girgensona "Sabres" ar 2:5 piekāpās līgas jaunpienācējiem Sietlas "Kraken".

Girgensons laukumā pabija 13 minūtes (13:12), no kurām nepilnas divas minūtes (1:40) vairākumā un trīs minūtes (3:07) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet veica vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 33% iemetienu. Girgensons maču noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -2.

Sietlas komandā ar trim vārtiem jeb "hat-trick" izcēlās Džordans Eberle.

Bufalo "Sabres" un Sietlas "Kraken" spēles spilgtākie mirkļi

Tikmēr Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 3:5 atzina Sentluisas "Blues" pārākumu.

Balcers uz ledus pabija teju 15 minūtes (14:43), no kurām deviņas sekundes vairākumā un trīs minūtes (3:25) mazākumā. Balcers veica divus metienus, atdeva rezultatīvu piespēli un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli viņš pabeidza ar koeficientu -1.

Pie rezultatīvas piespēles liepājnieks tika pirmā perioda izskaņā, "Sharks" spēlējot mazākumā. Tobrīd rezultāts kļuva 2:1 "haizivju" labā.

Balcers asistē vārtu guvumā

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 12 punktiem desmit spēlēs atrodas NHL Rietumu divīzijas sestajā vietā.

Tikmēr Austrumu divīzijā ar 11 punktiem desmit spēlēs devītajā vietā ir "Sabres", bet "Penguins" ar deviņiem punktiem desmit mačos ir divpadsmitie.

Svētdien "Sabres" uzņems Detroitas "Red Wings", "Penguins" savā laukumā spēlēs pret Minesotas "Wild", kamēr "Sharks" savu skatītāju priekšā spēkosies ar Ņūdžersijas "Devils".