Bļugera «Penguins» uzvar NHL spēlē; Balcera «Sharks» zaudē

Tedora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien guva sesto uzvaru pēc kārtas. Šoreiz "Pingvīni" ar 4:1 pieveica tiešos konkurentus Bostonas "Bruins". Savukārt citā spēlē Rūdolfs Balcers pēc divu spēļu pauzes atgriezās Sanhosē "Sharks" ierindā, komandai piedzīvojot zaudējumu pret Vegasas "Golden Knights" (1:2), liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:39), no kurām divas minūtes un 25 sekundes skaitliskajā mazākumā un astoņas sekundes vairākumā. Viņš izpildīja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 46% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" spēlēs svarīgākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē Balcers spēlēja 13 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu un pielietoja divus spēka paņēmienus. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Sanhosē komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Savukārt citā spēlē Vašingtonas "Capitals" uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins atzīmējās ar karjeras 717. vārtu guvumu NHL, kļūstot par līgas septīto visu laiku rezultatīvāko hokejistu.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar  37 punktiem 28 spēlēs ieņem trešo vietu NHL Austrumu divīzijā. Savukārt "Sharks" ar 25 punktiem 26 spēlēs ir septītie NHL Rietumu divīzijā.

Vēlāk otrdien Pitsburgas komanda vēlreiz spēkosies ar Bostonas "Bruins", bet dienu vēlāk "Sharks" atkārtoti tiksies ar "Golden Knights".