Bļugera «Penguins» uzvar NHL mačā; Girgensona un Merzļikina komandas zaudē

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 4:1 pārspēja Vankūveras "Canucks". Citā spēlē Elvis Merzļikins bija rezervē, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējot Vašingtonas "Capitals" (1:3). Savukārt Zemgus Girgensons guva vārtus, bet viņa Bufalo "Sabres" ar 2:6 zaudēja Karolīnas "Hurricanes", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 15 minūtes un 34 sekundes, no kurām divas minūtes (2:12) mazākumā. Viņš veica trīs metienus, uzvarēja 64% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās četrās spēlēs.

Girgensons uz ledus pabija 16 minūtes un 23 sekundes, no kurām divas minūtes un 26 sekundes vairākumā. Latvietis veica trīs metienus, guva vienus vārtus, pielietoja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Vārtus Girgensons guva otrā perioda pēdējā minūtē, labojot partnera metienu vārtu priekšā. Tobrīd rezultāts kļuva 2:5.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Girgensons guvis piecus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Bufalo "Sabres" un Karolīnas "Hurricanes" spēles momenti

Otro spēli pēc kārtas Merzļikins palika "Blue Jackets" rezervē, vārtus sargājot Daniilam Tarasovam. Jaunais krievu vārtsargs atvairīja 29 no 31 metiena jeb 93,5%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Vašingtonas "Capitals" spēles epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 27 punktiem 24 spēlēs ir astotie NHL Austrumu konferencē. Divas pozīcijas zemāk ar 24 punktiem 22 mačos ir "Blue Jackets", bet "Sabres" ar 19 punktiem 24 spēlē ieņem 13. vietu.