Bļugera «Penguins» uzvar «Islanders» un izlīdzina rezultātu sērijā

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" izslēgšanas turnīra otrajā spēlē ar 2:1 pieveica Ņujorkas "Islanders", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-1.

Bļugers spēlēja 13 minūtes (13:25), no kurām 28 sekundes mazākumā. Latvietis izpildīja divus metienus un uzvarēja 63% iemetienu, maču noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas komanda abus vārtus guva jau pirmajā periodā. Otrajā trešdaļā "Islanders" deficītu samazināja, taču rezultātu izlīdzināt atlikušajā laikā tā arī nespēja.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau vēstīts, ka "Penguins" un "Islanders" pirmā tikšanās reize noslēdzās ar Ņujorkas komandas uzvaru (3:4).

Komandu trešā tikšanās reize paredzēta ceturtdien Ņujorkā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda iekļuva starp 16 spēcīgākajām, kas iekļuva Stenlija kausa izcīņā.