Bļugera «Penguins» uzvar desmitajā NHL mačā pēc kārtas; Girgensons gūst vārtus zaudējumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien ar 6:2 apspēlēja Filadelfijas "Flyers". Pitsburgas komandai šis bija desmitais panākums pēc kārtas. Savukārt citā mačā Zemgus Girgensons izcēlās ar vārtu guvumu, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 2:3 zaudēja Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja teju 16 minūtes (15:52), no kurām divas minūtes (1:56) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 58% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Pitsburgas "Penguins" un Filadelfijas "Flyers" mača momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons spēlēja 14 minūtes un 33 sekundes, no kurām divas minūtes un 37 sekundes vairākumā un minūti (1:06) mazākumā. Latvietis veica trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, guva vārtus un uzvarēja 75% iemetienu. Maču viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Vārtus Girgensons guva nepilnas divas minūtes pirms mača beigām, spēlējot skaitliskajā vairākumā un vārtsargu aizstājot ar sesto laukuma spēlētāju. Girgensons vārtu priekšā ātri noreaģēja uz ripu, kas atlēca no vārtu konstrukcijas un raidīja to mērķī garām vārtsargam. Tobrīd rezultāts kļuva 2:3.

Girgensons gūst vārtus

Šosezon Girgensons guvis septiņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr "Sharks" uzbrucējs Balcers mačā pret "Sabres" nepiedalījās ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ. Liepājnieks nav spēlējis kopš decembra sākuma.

Bufalo "Sabres" un Sanhosē "Sharks" spēles zīmīgākās epizodes

Citā mačā Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:3 zaudēja Ņūdžersijas "Devils".

Merzļikins šajā spēlē bija ārpus pieteikuma ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ.

Kolumbusas vārtus šajā spēlē sargāja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 25 no 27 metieniem jeb 92,6%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņūdžersijas "Devils" spēles svarīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 45 punktiem 33 spēlēs ir septītajā vietā NHL Austrumu konferencē. Piecas vietas zemāk ir "Blue Jackets" ar 31 punktu 32 spēlēs, kamēr "Sabres" ar 26 punktiem 34 mačos ir 14. pozīcijā. Tikmēr Rietumu konferences 11. vietā ir "Sharks", kas 35 mačos iekrājuši 37 punktus. No "play-off" zonas jeb astotās vietas viņus šķir viens punkts.