Bļugera «Penguins» Stenlija kausa izcīņu sāk ar zaudējumu pagarinājumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Blugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien Stenlija kausa izcīņas pirmajā mačā prata atspēlēt divu vārtu deficītu, tomēr pagarinājumā piekāpās Monreālas "Canadiens" (2:3), liecina Nacionālās Hokeja līgas informācija.

Bļugers spēlēja nepilnas 18 minūtes (17:47), no kurām divas minūtes un 45 sekundes skaitliskajā mazākumā, savukārt 44 sekundes - vairākumā. Latvietis divas reizes meta pa vārtiem, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Viņš bija laukumā pretinieku pirmo un uzvaras vārtu guvumu laikā, tādējādi maču noslēdzot ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Pirmā perioda vidū Monreālas komanda pēc veiksmīga rikošeta panāca vadību, savukārt otrās trešdaļas pirmajā pusē viņi pārsvaru dubultoja. Otrā perioda vidū ar nepilnu trīs minūšu intervālu "Penguins" rezultātu izlīdzināja, savukārt pēdējās 20 minūtēs neviena no komandām pretinieku vārtus uzlauzt nespēja. Uzvaru Kanādas klubs izcīnīja pagarinājuma 14. minūtē.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Stenlija kausa izcīņā šogad piedalās 24 komandas, kas ir par astoņām vairāk nekā ierasts. Katras konferences četras stiprākās komandas pirmās kārtas izslēgšanas turnīrā nepiedalās. Pirmajā kārtā komandas cīnās līdz kādas vienības trim uzvarām. Uzvarētāji otrajā kārtā spēlēs ar kādu no četrām labākajām konferences komandām.

Otrā "Penguins" un "Canadiens" spēle paredzēta pirmdien.